Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

A budapesti, nyíregyházi, veszprémi, kaposvári, szombathelyi, szekszárdi, tatabányai, kisvárdai, kistarcsai és ajkai dialízisközpontjainkba teljes- vagy részmunkaidőben keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

dializáló ápoló

Feladatok:

  • Dialíziskezelések kivitelezése a vállalati belső eljárási rend részletes és pontos előírásai alapján, orvos-szakmai felügyelet mellett
  • A dialíziskezelésekhez tartozó adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú egészségügyi végzettség (OKJ Ápoló 55, OKJ Ápoló 54 - 2015 előtti, vagy 2020 utáni Szakmajegyzék szerinti Általános ápolói végzettség)
  • Empátia, türelem
  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 1 év munkaviszonyt követően jelentős összegű lojalitás bónusz
  • 2 évente automatikus bérfokozat emelkedés (az alap béremelésen felül)
  • 2 műszakos munkarend, szabad vasárnap
  • Folyamatos szakmai fejlődés, részvételi lehetőség a vállalat belső továbbképzésein
  • Az egészségügyi szektor egyik legmeghatározóbb foglalkoztatójánál szerezhető tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Nyíregyháza, Veszprém, Kaposvár, Szombathely, Szekszárd, Tatabánya, Debrecen, Kisvárda, Dunaújváros, Kistarcsa, Gyula

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Nővér, Szakápoló
  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát Halmos Ádám munkatársunk részére a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: B. Braun Avitum Hungary Zrt.