Miskolc a te helyed

Customer Service Associate

Lehet, hogy épp Te hiányzol dinamikus, lelkes csapatunkból? Szeretsz közösségben, felelősséget vállalva dolgozni? Telephelyünkön az emberi élet minőségét javító gyógyszerek hatóanyagai készülnek, és ennek Te is büszke részesévé válhatsz. Az Ellátási lánc terület Vevőmenedzsment csapatába keresünk új munkatársat, ahol barátságos, segítőkész kollégákkal körülvéve kamatoztathatod eddig megszerzett tudásod és tapasztalataidat.

Felkeltettük az érdeklődésed? Akkor várjuk a jelentkezésed és a benned maradt kérdéseket is!

A munkahelyről:
Gyógyszerhatóanyaggyártó telephely, amely kiváló szakértelemmel rendelkezik mind a kémiai fejlesztés mind a kémiai termelés területén. Több, mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A prosztaglandin modell kifejlesztése a telephely egyedülálló szakmai innovációja, amely a helyi szakértelem és a fejlesztések iránti elkötelezettségünk eredményeképpen jött létre. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében.

A Sanofi egyedülálló hatóanyag-gyártó cég létrehozásán dolgozik Európában (EUROAPI). A franciaországi székhellyel rendelkező önálló vállalat a Sanofi API termelési, kereskedelmi és fejlesztési tevékenységét öt európai országban (Franciaország, Olaszország, Németország, Egyesült Királyság, Magyarország) található, összesen hat hatóanyag-gyártó telephely bevonásával egyesíti, az itt gyártott termékek 80 országban kerülnek értékesítésre.

Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

A következő izgalmas feladatok várnak Rád:

Prosztaglandin hatóanyagok, intermedierek értékesítési tevékenységéhez kapcsolódó szervezési, koordinációs és adminisztrációs feladatok ellátása, úgy mint:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, társszervezetekkel és a sales menedzserekkel
  • Mintaszállítmányok feladásának megszervezése, valamint az ehhez szükséges okmányok kiállítása
  • Értékesítési adminisztráció lebonyolítása vevői ajánlatkérés alapján
  • Kereskedelmi számlák, helyesbítő számlák kiállítása
  • Vámkezelési megbízások kibocsátása
  • A termék kiméréséhez és csomagolásához szükséges információk biztosítása
  • A kiszállításhoz szükséges okmányok és dokumentumok kiállítása
  • Készletek státuszának ellenőrzése
  • Rendszeres és ad hoc elemzések, jelentések, kalkulációk készítése

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Felsőfokú gazdasági, logisztikai vagy vegyipari végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat értékesítési/külkereskedelmi területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés és nagyfokú önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Vámismeret, vámügyintéző szakképesítés
  • Gyógyszeripari tapasztalat és GMP ismeret
  • SAP R/3 ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Éves bónusz
  • Piaci átlagnál magasabb összegű Cafetéria
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség dinamikusan fejlődő környezetben
  • Kedvezményes sportolási lehetőség a telephelyen
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye: Budapest - Újpest (IV. kerület)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: EUROAPI Hungary Kft.