Kedves Customer Happiness Specialist! Segítőkész vagy és lételemed a kommunikáció? Érdeklődsz a műszaki terület, különösen az autóipar iránt? Szeretsz csapatban dolgozni és nem riadsz vissza a kihívásoktól? Ha az előző kérdésekre a válaszod egy határozott igen, jelentkezz partnercégünkhöz, mint

Customer Happines Specialist

Leendő feladataid:

  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • Általános jellegű, operatív ügyintézés a szerződött partnerekkel;
  • Reklamációk kezelése, valamint riportálása;
  • A készletekkel kapcsolatos információ biztosítása és a készlethiányok kezelése;
  • Az operatív jellegű eszközök – úgymint szoftverek, web alapú alkatrész-katalógusok, webes alkatrész-rendelési rendszerek – működéséhez szükséges háttértámogatás biztosítása.

Amilyen tudással és tapasztalattal biztosan rendelkezel:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes orosz nyelvtudás;
  • Középszintű angol nyelvtudás;
  • Haladó informatikai ismeretek;
  • Proaktív hozzáállás, rugalmasság és határozottság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Bejárás támogatás;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye délnyugati része.

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Cégnév: Work Force Kft.