Feladatok

FŐBB FELADATOK: cukrászati feladatok és a kreatív cukrászat segítése

Elvárások

- szakmai tapasztalat
- csapatjátékos szellem

Előnyt jelent

Francia desszertek világában szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás.
Fagylaltkészítésben jártasság előnyt jelent, de nem elvárás.

Amit kínálunk

- stabil, biztos munkahely
- megfelelő, motiváló bérezés
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- oktatások, tréningek
- modern, jól felszerelt, igényes munkakörnyezet
- minőségi alapanyagok használata
- céges kedvezmények

Céginformáció

A tatai Platán cukrász kollégát keres csapatába: kreatív francia desszertek, kézműves fagylaltkészítés, esküvői megrendelések vagy akár termelő cukrászat. Széles portfolióval rendelkező csapatunk várja a jelentkezésed!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzod!

Cégnév: Platán Kávéház Kft. - Platán Restaurant &amp