Feladatok

A Marangona cukrászat díszítő cukrász és cukrász munkatársat keres!
  • standard, design és esküvői torták betöltése
  • design és esküvői torták burkolása és díszítése
  • desszertasztalok előkészítés
  • egyadagos sütemények készítése
  • sós és édes aprósütemények készítése

Elvárások

  • cukrász végzettség
  • 1-3 év design torta készítésben, díszítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • esküvő szezonban hétvégi munkavégzés nem jelent problémát
  • megbízható, precíz, magára és környezetére igényes
  • önállóan dolgozni tudó, motivált, szorgalmas
  • elkötelezett a minőségi munka iránt
  • rugalmasság, ha az élet úgy kívánja
  • csapatjátékos

Amit kínálunk

  • szuper, fiatalos csapatot és kellemes légkört
  • bejelentett munkaviszonyt
  • dolgozói kedvezményt
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • egy pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező céget
  • támogató vezetést

Céginformáció

A Marangona, több mint 10 éve prémium cukrászati termékekkel van jelen a piacon.
Saját brand alatt működő cukrászdák mellet, viszonteladó partnerekkel, catering cégekkel állunk kapcsolatban.
Esküvői és design torták, illetve desszertasztalok készítése is fontos terület a Marangonában.

Fényképes szakmai önéletrajz, portfolió a korábbi munkáidról, bérigény megjelölése (nettó órabér).
Cégnév: BARCHESZ KFT.