Épületgépész

Főbb feladatok, munkák:

Víz, gáz, csatornarendszerek szerelése és karbantartása

Hűtési, fűtés és légtechnikai rendszerek szerelése és karbantartása

Épületgépészeti és klíma rendszerek javítása és karbantartása

Kiviteli tervekből, helyszíni adottságokból anyag- és munkaigény felmérése

Tervekből való kivitelezés

Szervizes feladatkör ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Rugalmasság a munkavégzés során előforduló szakmai kihívások megoldásában

Rugalmasság a napi több helyszínen történő munkavégzés tekintetében

Szakmában előforduló technológiák ismerete, szerelési gyakorlat

Általános gépészeti rendszerekben, és technológiákban való jártasság

Víz, csatorna, gáz, fűtés, hűtés, esetleg légtechnikai rendszer ismeret

Csapatban való munkavégzés képessége

B” kategóriás jogosítvány

Gyakorlott, és pályakezdő pályázók jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Klímaszerelési szaktudás

Légtechnikai szerelési ismeretek

Vezetőszerelői tapasztalat

Amit kínálunk:

Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Hosszútávú, biztos munkalehetőség

Családias munkakörnyezet

Megbízható kereseti lehetőség

Szakmai fejlődési és képzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

Szakmunka

Víz- gáz- fűtésszerelő

Cégnév: Emán - Komfort Kft
Kapcsolattartó: Ifj. Bozorádi Emánuel