Feladatok

  • Megfigyeli a CNC lézervágógépek műszaki és termelési teljesítményét, szem előtt tartva a lézergép produktív és költséghatékony működtetését
  • Ellenőrzi és végrehajtja a műszaktervet
  • Segédkezik a gépkarbantartási feladatokban
  • Felügyeli a felhasznált alapanyagok színvonalát
  • Kontrollálja a műszakjelentéseket és a termelést, irányítja a lézervágógépen dolgozók munkáját
  • Elkészíti a műszakbeosztást

Elvárások

  • CNC lézervágógépek magasfokú ismerete
  • Irányítási tapasztalat
  • Gyártó/termelőüzemben szerzett 2-3 év szakmai gyakorlat
  • Pontos, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság, nagy munkabírás
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • 2 műszakos munkavégzés
  • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet
  • Cafetéria 35.000.-Ft/hó
  • 15.000.-Ft/hó jelenléti bónusz + extra jutalom
  • Munkába járás támogatása: tömegközlekedés 100%, gépkocsira 30.-Ft/km
  • Családi kedvezmények
  • Kockázati élet-és balesetbiztosítás
  • Munkavédelmi felszerelés biztosítása
  • Bér: kiemelt bérezés

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.