Az Apex Pharma Kft felvételt hirdet:
Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, orvostechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó cég budapesti munkahelyre keres Csomagoló munkatársat.

Feladatok:
•    Termékek csomagolása, címkézése
•    Termékek címmel ellátása
•    Szállításra való előkészítés
•    Saját számítógépes programba adatok rögzítése

Elvárások:
•    Felhasználói szintű word és excel ismeretek
•    Kimagasló precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzési képesség
•    Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség
•    Min. középfokú végzettség
•    Csapatban való munkára alkalmasság
•    Ügyfélközpontú gondolkodásmód,

Amit kínálunk:
•    Dinamikusan fejlődő vállalat,
•    Kiváló munkakörülmények,
•    Jó hangulatú fiatalos csapatban való részvétel kulturált munkakörülmények között,
•    Hatékony csapatmunkában való részvétel,
•    Hosszú távú munkalehetőség,
•    Versenyképes jövedelem,
•    Változatos munkavégzés

Szükséges tapasztalat:
•    Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
•    Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Fényképes önéletrajzzal, és "APEX-CSOMAGOLÓ" tárgy megnevezéssel az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.