Feladatok

  • Webáruházunk megrendeléseinek csomagolása
  • Árucsomagolás dobozokba, futárral való kiküldéshez
  • Árumozgatás és rendezés
  • Tiszta munkakörnyezet fenntartása
  • Épületgépészeti és szaniter termékek csomagolása
  • Max. termék súly 15 kg

Elvárások

  • Álló munkavégzésre való alkalmasság
  • Nyitott, megbízható személyiség
  • Precíz munkavégzésre képes, csapatjátékos
  • Fizikailag terhelhető

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett fizetés
  • Nincs hétvégi munkavégzés
  • Napi 8 órás nappali munkarend
  • Biztos, hosszú távú háttér egy 27 éve működő cégnél
  • Családias légkör
  • Megfelelő támogatás a munka elvégzéséhez

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kik vagyunk?

Biztos anyagi háttérrel működő, 27 éves múlttal rendelkező, piacvezető, épületgépészeti nagykereskedelmi szakkereskedő webáruház keres árucsomagoló munkatársat, 8 órás munkavégzésre.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és szereted a kihívásokat, és úgy gondolod, hogy szívesen részt vennél lendületes Csapatunk munkájában, akkor küld el fényképes önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével.

Cégnév: INPiPE Kft