Feladatok

Munkatársat keresünk januári kezdéssel csomagolói munkakörbe, 2 műszakos munkarendbe vecsési üzemünkbe.
Céges busz nincs.
 

Elvárások

csapatban való együttműködés

Jelentkezés módja

Kérem küldjék el önéletrajzukat
Cégnév: Dunszt Kft
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Tésztaipari csomagoló Bács-Kiskun megye

Csomagolások sértetlen állapotának vizsgálata, csomagolásokon lévő termékleírás ellenőrzése. Levesporok, fűszertasakok töltése automata zárógép ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Általános Csomagoló Bács-Kiskun megye

A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikusan fejlődő csapatába MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ MUNKATÁRSAT KERES ÁLTALÁNOS CSOMAGOLÓ pozícióba. ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Csomagoló Pest megye

Feladatok: Ajándékok csomagolása Termékek címkézése Termékek dobozolása Munkaidő: Hétfőtől péntekig választható műszakban (6.00 - 14.30 vagy ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE