Feladatok

Futárállásra kollégát keresünk Debrecenbe!
Debreceni helyismerettel rendelkező, dolgozni akaró és tudó csomagkézbesítő futárt keresek, 3,5 t alatti tehergépkocsira a GLS csomagkézbesítő telephelyére. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal!

Elvárás:
- önálló igényes munkavégzés
- precizitás
- megbízhatóság
- terhelhetőség
- gyorsaság
- nagyfokú pontosság
- fejlett kommunikáció
- ügyfélközpontúság
- csapatmunka
- rugalmasság
- jó megjelenés

Elvárások

- a vezetési rutin 3,5 t tehergépkocsin
- debreceni helyismeret
- megbízhatóság , pontosság
- B jogosítvány
- végzettséget igazoló okirat
- erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

Amennyiben, dolgoztál már futárként, vagy csak érdekel a csomagkiszállítás, szívesen kipróbálnád magad ezen a területen, szeretsz vezetni és ismered Debrecent is, akkor nagyon jó helyen jársz, ugyanis a debreceni GLS-hez pont téged keresünk!

Amit kínálunk

Mi biztosítjuk számodra a munkához szükséges összes tudást, a legújabb Ford Transit-okat, céges telefont, szuper egyenruhát és nem mellesleg a sok csomagot.
A bérezés egyedi, plusz a borravaló is a te pénztárcád vastagítja.

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony
- munkavégzéshez szükséges jármű flotta
- céges telefon
- egységes egyenruha
- fizetés megegyezés szerint, fix bérezéssel

Céginformáció

GLS depó, Debrecen

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: WEST-PARCEL KFT.