Feladatok

  • Ellenőrzi az előírt technológiai paraméterek betartását, elvégzi a gépek beállítását, korrekcióját.
  • Elvégzi, ellenőrzi a szükséges átállásokat, típusváltozásokat. A legjobb tudása szerint ügyel, felel az átállások gyorsaságára, minőségére.
  • Támogatja, segíti felettes vezetője munkáját, együttműködik a minőségbiztosítással, betartja az előírásokat.
  • Biztosítja a munkavégzés, termelés folyamatosságát, jelentést tesz vezetőjének minden termeléssel, minőséggel, gépekkel kapcsolatos információról
  • Felügyeli és jelenti a gyártás során fellépő hibákat
  • Segíti a beosztott kollégák oktatását, képzését
  • Elvégzi a munkaköréhez tartozó adminisztrációs munkákat
  • Betartatja az SPC követelményeket

Elvárások

  • CNC Technikusi végzettség vagy minimum 3 év releváns szakmai tapasztalattal Esztergályos, CNC gépkezelő, gépi forgácsoló,
  • Minimum 3 év gépbeállító tapasztalat megmunkálás területen
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek

Előnyt jelent

  • Német és/vagy angol nyelvismeret
  • Szakirányú technikusi végzettség

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 1995 óta gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Mercedes AMG, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg.

Cégnév: OTTO FUCHS Hungary Kft.