CNC Programozó

Leírás

Partnercégünk egy Olasz tulajdonú kis- és középszériás alkatrészgyártással foglalkozó vállalat. A pótalkatrészgyártástól kezdve a munkaállomások, célgépek gyártása, hegesztési, mechanikai és villamos szerelési feladatok mind a cég tevékenységei közé sorolhatók.

Feladatok

  • Alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján
  • CNC gépek megfelelő programra állítása
  • Kész termékek minőségellenőrzése

Elvárások
  • CNC Forgácsolói végzettség
  • CNC Programozásban szerzett tapasztalat
  • Min 1 éves tapasztalat a szakmában
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk
  • kiemelkedő alapbér, tapasztalat alapján
  • munkába járás támogatás
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Termelési prémium
  • 13. havi bér
  • Modern gépek és szerszámok

Munkavégzés helye

Tatabánya

Cégnév: Trenkwalder Kft