Gi Group Recruitment Kft.

CNC Gépkezelő

Legyél részese egy dinamikusan fejlődő vállalatnak, ahol a szakmai kiteljesedés, az innovációs megoldások és siker összefonódik! Csatlakozz Győr melletti partnerünkhöz GÉPKEZELŐ munkakörbe!

LEGFONTOSABB FELADATAID LESZNEK

  • CNC fémfogácsoló gépek beállítása, kezelése;
  • Első minták legyártása új technológia esetén;
  • Szoros együttműködés a kollégákkal;
  • SAP-ban történő adminisztrációs feladatok ellátása.

A TE JELENTKEZÉSEDET VÁRJUK, HA

  • Rendelkezel gépi forgácsoló, CNC programozó vagy egyéb releváns végzettséggel;
  • Több éves szakmai tapasztalatot szereztél a fémmegmunkálás területén;
  • Dolgoztál korábban például Fanuc, Siemens vagy Heidenhain vezérlésekkel.

MUNKÁDÉRT CSERÉBE

  • Szakmai szintednek megfelelő alapbérrel honorálják szaktudásodat;
  • Különböző béren felüli juttatásokra is számíthatsz, mint a Cafateria és bejárás támogatás (18 ft/km);
  • Győrből induló céges járattal is segítik a bejutásodat;
  • Egy összetartó csapat megbecsült tagja lehetsz.
EGYÉB

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Gi Group Recruitment Kft.