Feladatok

  • CNC gépek biztonságos működtetése, kezelése, programozása
  • alumínium alkatrészek megmunkálása, legyártása
  • a legyártott munkadarabok ellenőrzése, adminisztrációja
  • a gépek ellenőrzése, napi karbantartása

Elvárások

  • Gépész technikus vagy CNC gépkezelő vagy forgácsoló végzettség
  • precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása (2-3 műszak, normál munkarend)
  • önálló munkavégzés
  • minőségközpontú gondolkodás
  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • Változatos és iparág-specifikus projektek
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés; béren kívüli juttatás
  • Ember- és családközpontú környezet
  • A hazánkban több mint 100 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Vállalatunk több évtizede foglalkozik vasúti személykocsik beltéri elemeinek dizájnjának kialakításával, fejlesztésével és gyártásával.
Európa számos pontján rendelkezünk partnerekkel, saját fejlesztésű termékeink megtalálhatóak a világ legmodernebb vasúti kocsijaiban: német ICE, osztrák Railjet, svájci SBB, angol Desiro
Szinte kizárólag exportra termelünk, képviseltetjük magunkat Európa legnagyobb vasútipari szakkiállításán az INNOTRANS-on is.

Cégünk 2 magyarországi telephellyel is rendelkezik, 200 munkavállalót foglalkoztat.
Vállalatunk dinamikusan fejlődik, legmodernebb gépparkkal rendelkezik.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, jelentkezzen fényképes önéletrajzának csatolásával.
Cégnév: Jármű Kontroll Magyarország Kft.