Feladatok:

  • Alkatrészek gyártása ablakokhoz és ajtókhoz különböző gépekkel, termelés támogatás
  • Fémmegmunkáló gépek és fűrész kezelése
  • A megmunkálás eredményének és helyességének ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Szükség szerint túlóra vállalása
  • Pontos, alapos munkavégzés és minőségtudatosság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Alapbér + műszakpótlékok + havi mozgóbér
  • Munkaruházat
  • Bejárás támogatás 15 Ft/km
  • Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom /fő!
  • Bérlet támogatás 86%-ban

Egyéb információ az állásról:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Monostorapáti
  • Műszakrend: 3 műszakosmunkarend hétfőtől péntekig (6:00-14:00, 14:00-22:00 és 22:00-6:00 óráig)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Miklós Mihály