Trenkwalder Kft.
Magyar tulajdonú, területén piacvezető, világszinten ismert és elismert, világvezető cégeknek gyártó partnerünk fejlesztői csapatába keresünk C# fejlesztő kollégákat, az alábbi feladatok ellátására:

C# fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által gyártott mikroelektronikai, napelemipari és kijelző eszközök szoftverének fejlesztése
  • A legújabb méréstechnikai kutatások támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektvezetőkkel, fizikusokkal, fejlesztőkkel és mérnökökkel
  • Frontend és/vagy backend fejlesztés elvégzése
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat objektum orientált programozásban (C#, WPF, Winforms)
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás, írásban mindenképpen
  • Proaktivitás, önállóság, erős csapatszellem
Előny:
  • Scrum módszertan ismerete
  • VSTS és Git működtetésében való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Bónuszlehetőség
  • Sportolási lehetőség a cég által támogatva
  • Szemüvegvásárlás támogatása
  • Modern, kényelmes irodai munkakörnyezet
  • Bicikli tároló
  • Öltöző és zuhanyzó
  • Elektromos autó töltési lehetőség
  • AYCM kártya
  • Flottacsomag (családtagoknak is)
  • Egy high-tech iparág megismerésének lehetősége
  • HO lehetőség
  • Folyamatos szakmai képzéseken való részvétel
  • Modern technológiai környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat, barátságos munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
Cégnév: Trenkwalder Kft