Erősséged a kapcsolatteremtés?

Szereted a lendületes munkavégzést?

Fontos számodra, hogy kizárólag minőségi termékek értékesítésével foglalkozz?

Légy részese közös sikereinknek és csatlakozz fiatalos csapatunkhoz!

Büszkék vagyunk arra, hogy a több, mint 25 éve alapított Piramis Építőház Kft. az egyik leggyorsabban fejlődő építőanyag kereskedés Pest megyében. Az Újház hálózat kiemelt tagjaként számunkra legfontosabb a vásárlóink bizalma és elégedettsége. 170 kollégánk és 20 tehergépjármű dolgozik azon, hogy vásárlóink örömmel térjenek vissza hozzánk.

2023-as dolgozói elégedettség-mérésünk alapján kollégáink 94 %-a ajánlaná ismerőseinek, barátainak ezt a munkahelyet.

Megbízható, dinamikusan fejlődő cégünk várja

BURKOLAT-SZANITER ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe várjuk pályázók jelentkezését.

A munkavégzés helye:

Göd

Amiben Te számíthatsz ránk:

  • Nálunk hosszú távra tervezhetsz.
  • Kiszámítható a munkaidőd.
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk.
  • Elegáns munkahelyi környezetben dolgozhatsz.
  • Teret adunk szakmai fejlődésednek.
  • A mindennapjaidat pedig egy jófej csapattal töltheted.
  • Akikkel remek programjainkon még jobban összerázódhatsz.

Szerintünk ilyen vagy:

  • középfokú v. felsőfokú kereskedelmi végzettséggel rendelkezel;
  • min. 1-3 éves értékesítési tapasztalat áll mögötted, preferáltan burkolat-szaniter területen;
  • lakberendezői vénád kiemelkedő értékesítői attitűddel, csapatszellemű hozzáállással; nyitott, udvarias és közvetlen személyiséggel, vevőorientált gondolkodással és jó problémamegoldó képességgel párosul;
  • magabiztosan kezeled a számítógépet;
  • szívesen és precízen végzed az adminisztrációs feladatokat.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • A forgalmazott burkolatok, szaniterek helybeni értékesítése, a vevők kiszolgálása.
  • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé.
  • A meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése.
  • Proaktív ügyfélkezelés menedzselése, a jelentkező új ügyfelek vásárlásra ösztönzése.
  • Az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel.
  • Folyamatos információtovábbítás a kollégák felé a saját termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében.
  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése.
  • Az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése. Szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása.
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
  • Részvétel az éves leltárkészítés folyamatában, és az adatok rögzítésében.
  • Rendszeres beszámolás a Burkolatüzletág vezető felé.

Előnnyel indulsz, ha:

  • ERP (vállalatirányítási) rendszerismerettel, gyakorlati tapasztalattal büszkélkedhetsz;
  • van építőipar területén szerzett tapasztalatod;
  • ismered a piaci környezetet (gyártókat, versenytársakat).

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, fényképes szakmai önéletrajzod, valamint motivációs leveled fizetési igényed megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.

Cégnév: Piramis Építőház Kft.