Feladatok

Mindig is szerettél volna egy szuper csapatban dolgozni a szabadban? Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal? Akkor jelentkezz!

Feladataid lennének:
  • Nyitáshoz való előkészületek lebonyolítása
  • Járművek bérbe adásához való segítségnyújtás
  • Bérlők udvarias kiszolgálása
  • Adminisztráció
  • Kasszakezelés
  • Heti legalább 2 műszak vállalása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 20+
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság
  • Lelkes, ügyfélorientált személyiség
MUNKAIDŐ:
Hétfőtől Péntekig 10:00 - sötétedésig, heti legalább 20 óra vállalásával, rugalmasan!

Előnyt jelent

  • Minél több nap vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Angol nyelv fejlesztése
  • Járművek használata
  • Napi tervezett bevétel elérésénél bónusz
  • Korrekt felettesek, akik mindenre betanítanak
  • Tapasztalatszerzés értékesítésben
Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet