Feladatok

Szakterület megnevezése: Élelmiszer- és napi cikkek kiskereskedelme, bolti eladó/pénztáros.
Pályakezdő, tanuló és csökkent munkaképességű jelentkezéseket is várunk!
Főbb feladatok:
Eladó-pénztárosi feladatok ellátása, árufeltöltés, takarítás.
További feladatok részletes munkaköri leírás és a belső szabályozók szerint.

Elvárások

  • szakképzettség (élelmiszer- és vegyi áru eladó)
  • élelmiszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • erkölcsi bizonyítvány
  • egészségügyi alkalmasság
  • több műszakos és hétvégi munkarend vállalása
  • vevőközpontú szemlélet
  • lelkes, elkötelezett hozzáállás

Amit kínálunk

  • stabil háttér
  • versenyképes juttatási csomag
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Céginformáció

A Gödöllő Coop Zrt. a kizárólag magyar tulajdonú COOP üzletlánc tagja, a térségben jelentős és elismerten etikus foglalkoztató.
Csapatunkba, azonnali belépéssel, jelenleg is keresünk megbízható, vevőközpontú hozzáállású munkatársat Gödöllőn és/vagy környékén lehetséges munkavégzéssel.

Kérjük, pályázatához csatolja magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzát.

Cégnév: Gödöllő COOP Zrt.