Eladó-pénztáros (heti 40 óra)

A 2M Kft több mint 30 eves múlttal rendelkező vállalkozás Kecskeméten a Petőfi város szívében. A cégünk családias légkörben, széles körű választékot biztosít nem csak az egészséges életmód követőinek, hanem a különböző étel allergiások számára is, a hagyományos élelmiszerek mellett.

A következő feladatok várnak Rád, mint Eladó - Pénztáros:

  • Vásárlók udvarias kiszolgálása, termékek ajánlása
  • eladótér folyamatos rendben tartása, üzlet takarítása
  • pénztárkezelés
  • termékek kihelyezése, áru rendezése, pékáru sütése
  • áruátvétel, árufeltöltés, árazás
  • legyen kereskedelmi érzéked és szeress emberekkel dolgozni
  • légy ápolt, lelkes, elkötelezett.

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi végzettség
  • élelmiszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • pénztáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • állóképessége
  • meggyőző készség, megbízhatóság, önállóság
  • pontosság, felelősségtudat

Amit kínálunk:

  • kedvezményes 10%-os dolgozói vásárlás
  • tervezhető munkarend, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • szakmai betanítási lehetőség
  • segítünk és támogatunk munkádban
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • legalább egy evés hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakközép iskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Cégnév: 2M Kft
Kapcsolattartó: Herédi Marika