Feladatok

Szeretnél egy profi, célorientált és fiatalos csapatban dolgozni?

Csatlakozz a Vodafone csornai Partner üzletének Értékesítő csapatába és fejlesszük tovább együtt az
ügyfélélményt, érjük el közösen a kitűzött célokat!

Az Optifon Kft. értékesítő (Csorna) munkatársat keres!

Az Optifon csapatában kihívásokkal teli, izgalmas lehetőség vár Rád, ahol innovatív megoldásokkal, egyedülálló környezetben váltjuk valóra közösen a céljainkat. Tarts velünk és légy üzlet hálózatunk csapatának biztos tagja a jövő digitális világában, melyhez minden segítséget megadunk, támogatjuk a szakmai fejlődésed, személyes karrier céljaid elérését.

Számítunk Rád, hogy Ügyfeleink
•    részére élmény legyen minden személyes interakció,
•    személyre szabott ajánlatokban részesülhessenek,
•    elégedettsége magas szinten biztosított legyen minden ügyintézés során.

Téged várunk, amennyiben
•    minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
•    határozott személyiség vagy,
•    ha nyitott vagy a tanulásra,
•    meggyőzően kommunikálsz és nem riaszt el az emberekkel való kapcsolatteremtés,
•    vonz a versenykörnyezet, folyamatosan keresed a lehetőséget a fejlődésre,
•    felismered és proaktívan keresed az értékesítési lehetőségeket,
•    motivál, hogy lehetőséged van kiemelkedő teljesítménnyel magasabb jutalék kifizetést elérni,
•    nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, megoldás orientált vagy,
•    gyorsan átlátod az ügyfélben rejlő lehetőségeket,
•    könnyen alkalmazkodsz a kollégáidhoz és az adódó új helyzetekhez,
•    ha oszlopos tagja tudsz lenni kivételes csapatunknak, de önállóan is meg tudod mutatni, mire vagy képes,
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
•    előnyt jelent, ha dolgoztál már értékesítési területen, vagy érdekel a telekommunikáció világa.

Miért jó nálunk dolgozni?
•    Innovatív, fiatalos és dinamikus csapat tagja lehetsz,
•    Nyitottak vagyunk és sokszínűek,
•    Teljesítményalapú, versenyképes jövedelmet biztosítunk,
•    Számos egyéb kedvezményben részesülhetsz Vodafone munkatársként,

Csatlakozz hozzánk és alakítsuk tovább közösen a jövőt!

Elvárások

• Középfokú végzettésg

Előnyt jelent

•  Értékesítői tapasztalat
•  Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

•    Innovatív, fiatalos és dinamikus csapat
•    Teljesítményalapú, versenyképes jövedelem

Céginformáció

Optifon Kft. - Vodafone Partner

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.