Feladatok

Bolti dolgozóként az alábbi feladatok mindegyikét szükséges ellátnod:
  • vásárlók udvarias kiszolgálása
  • árupakolás, árufeltöltés (termékek szavatossági idejének ellenőrzésével)
  • gyors, precíz kasszázás
  • pékáruk sütése
  • üzlettér, raktár, pékség és dolgozói helyiségek (pl.: öltöző, étkező stb.) takarítás

Elvárások

  • középfokú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi tapasztalat előny
  • rugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi műszak vállalása
  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség
  • vásárlóközpontú hozzáállás
  • precizitás, pontosság, gyorsaság, megbízhatóság és barátságosság

Amit kínálunk

  • elérhető belépő bruttó jövedelem: 544.000 Ft*
  • évenkénti garantált béremelés
  • bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
  • teljes- és részmunkaidős pozíciók
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • a közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km

*részmunkaidős pozíciók esetén a bruttó jövedelem időarányosan alakul, a bruttó jövedelem magában foglalja az alapbért, pótlékokat, arra való jogosultság esetén a Lidl kártyára kapott összeget

Céginformáció

Értékünk a kollégánk!
A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország több, mint 18 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és a tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, melynek keretében 2023-ban további 4,4 milliárd forintot fordítunk bértömegnövekedésre.
A Te jövőd. A mi jövőnk.
Cégnév: Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.