Feladatok

Biztonságtechnikai, vagyonvédelmi rendszerek (beléptető, kamera, riasztó, tűzjelző) szerelése, beüzemelése.

Elvárások

Villanyszerelő vagy műszerész végzettség
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Biztonságtechnikai, vagyonvédelmi rendszerek szerelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Hosszútávú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem
Cafeteria

Céginformáció

Cégünk gyengeáramú rendszerek kivitelezésével foglalkozik. Intézmények, cégek, magánszemélyek részére biztonságtechnikai, vagyonvédelmi rendszereket telepít, üzemel be és üzemeltet.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: ÉGSZ KFT.