Mind-Diák Szövetkezet
Partnerünk egy nemzetközi szinten elismert, sikeres kiskereskedelmi áruházlánc, amely az egyik legnagyobb munkaadók egyike Magyarországon. Nagy figyelmet fordítanak a dolgozóik biztonságára és évente több tízezer diáknak biztosítanak munkalehetőséget áruházaikban.

Bevásárlási asszisztens - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Az áruházi dolgozók napi munkájának támogatása
  • Online rendelések összekészítése
  • Áruk rakodása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv KÖTELEZŐ (érvényes tüdőszűrő, orvosi alkalmassági)
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől vasárnapig, napi 6-8 órában
  • Heti min. 20 óra
  • Akár 40 órában is végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 2368 Ft/óra alapbér, 18:00 után bruttó 3679 Ft/óra
  • Vasárnapi munkavégzés esetén: bruttó 3092 Ft/óra
  • Rugalmas, heti szinten egyeztetett beosztások
  • Hosszú távú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet