Feladatok:

  • Alkatrészek FORGÁCSOLÁSSAL vagy ÖSSZESZERELÉSSEL történő megmunkálása:

Elektromos autókba beépülő hajtóműgyártás és a termék fő forgácsolt alkatrészeinek
(alumínium alkatrészek, fogaskerekek, differenciálművek) előállítása

  • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés- és hibamentességének vizsgálata
  • Az alkatrész megfelelő kezelése; ütődés, felverődés, stb. elkerülése
  • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Elvárások:

  • MINIMUM 8 ÁLTALÁNOS ISKOLAI VÉGZETTSÉG
  • Számítógép alapszintű ismerete
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • BELÉPÉSI BÓNUSZ!
  • TÖBBLÉPCSŐS JUTTATÁSI RENDSZER (MDB)
  • CAFETERIA MÁR AZ ELSŐ HÓNAPTÓL (Szép kártya)
  • MŰSZAKJÁRATOS BUSZOK MEGYESZERTE
  • HATÁROZATLAN IDEJŰ MUNKASZERZŐDÉS
  • TÉNYLEGES FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Ancsin István