Feladatok

  • Tartályok mosása - mosó berendezés működtetése betanítás alapján.
  • Kamion tartozékok – tartályok külső mosása.

Elvárások

  • Jó fizikai állóképesség.
  • Hosszútávú motivált munkavégzés.
  • Csapatmunka.

Amit kínálunk

  • Megfelelő téli – nyári munkaruházat.
  • Korszerű étkező, zuhanyzó használata.
  • Hosszútávú – dinamikusan fejlődő munkahely.
  • Dinamikusan fejlődő bérek.
  • Utazás támogatás
  • Családias hangulat - teljeskörű támogatás a munkavégézés során.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Hosszútávra keressük megbecsült kollégánkat!

Kezdő fizetés nettó 300.000 HUF
Alsónémedi Észak – ipari területén a Penny Market és a GLS közvetlen szomszédságában stabilan működő kamion – tartálymosó üzemünkbe keresünk kollégát, betanított fizikai munkavégzésre. Az üzemben a legkorszerűbb automatizált berendezések kerültek telepítésre mely jelentősen megkönnyíti a munkavégzés folyamatát.
Főállásban bejelentett munkahely – VÁLASZTHATÓ munkarend – éjszakai és hétvégi - valamint túlóra pótlék.
Próbaidőszak után ( 3 hónap) nettó 350.000 HUF
Fél év után nettó 400.000 HUF

A feltűntetett bérek napi 8 órás munkavégzésre vonatkoznak

Fényképes önéletrajzzal és bérigény megadásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ATC professional services Kft.