Feladatok

  • Acélszerkezetek gyártásához használt CNC/plazma/eszterga gépek kezelése

Elvárások

  • Alapfokú számítógép ismeret
  • Mérőeszközök ismerete
  • Minimális műszaki rajz olvasás
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Több műszak vállalása

Előnyt jelent

  • CNC gépkezelői szakmában szerzett tapasztalat
  • CNC gépkezelő, gépi forgácsoló, esztergályos szakképesítés
  • Gödi, vagy Göd környéki lakhely

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiegyensúlyozott háttér
  • Műszakpótlék
  • Bejárás támogatás

Céginformáció

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely acélszerkezetek és erőművi kazánok gyártásával foglalkozik.
Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el a pályázatát!

Ha felkeltettük érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el önéletrajzát!
Cégnév: HUMONT Kft