Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • A tervezési, szervezési és kiértékelési tevékenységek elvégzése a beszerzési projekteket illetően,
  • Biztosítja a megrendelt termékek határidőn belüli érkezését,
  • Tájékoztatást nyújt az árakról ás árváltozásokról,
  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal szóban és írásban egyaránt,
  • Riportok, kimutatások készítése.

Önt keressük, ha:

  • Közép- vagy felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik,
  • Minimum 1-2 éves tapasztalatot szerzett beszerzési területen,
  • Az angol nyelvtudása minimum középszintű, használatában magabiztos írásban és szóban is,
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség jellemzi Önt.

Amit a munkájáért cserébe biztosítani tudunk:

  • A versenyképes alapbér mellett kiegészítő juttatásokban részesül,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés tartozik a pozícióhoz,
  • Stabil vállalati háttér áll majd Ön mögött,
  • Szakmai fejlődésre nyílik lehetősége.
Cégnév: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.