Feladatok

  • Anyagok és szolgáltatások mindennapos beszerzése
  • Aktív problémamegoldás szállítási késedelmek esetén
  • Elsődleges kapcsolattartó a megrendeléssel kapcsolatos ügyekben magyar és angol nyelven, a szállítói számlák áttekintése és jóváhagyása
  • Beszerzési megrendelések kiadása, módosítások kezelése
  • Szoros együttműködés a különböző részlegekkel (gyártás, kutatás-fejlesztés, értékesítés) és stratégiai beszerzőink folyamatos támogatása
  • Törzsadatok karbantartása ERP rendszerünkben, vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Raktárkészlet optimalizálása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Kereskedelmi szakmai képzés
  • Beszerzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Az MS-Office, különösen az Excel és ERP rendszerek magas szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Precíz, pontos munkavégzés, kiváló kommunikációs készség, magas szintű elkötelezettség és csapatszellem
  • Önállóságra és hatékonyságra való törekvés

Előnyt jelent

  • Gazdasági végzettség
  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátteret biztosító, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Korszerű munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Széleskörű juttatások, vállalati üdülő kedvezményes használata
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, céges tréningek

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Csatlakozz hozzánk!
A jelenleg is 100%-ig magyar tulajdonban lévő Tutti Élelmiszeripari Kft. 38 éves múltra tekint vissza, mely meghatározó tagja a magyar élelmiszeriparnak.  Szakterületünk a por alapú élelmiszerek előállítása, forgalmazása. A dinamikusan fejlődő, biztos hátteret és korszerű munkakörnyezetet biztosító cégünkhöz

Beszerző
pozícióba keressük új kollégánkat.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérem csatolja fényképes, szakmai önéletrajzát.
Cégnév: TUTTI MÖBEL KFT