Mi teszi a központjainkat különlegessé? Elsősorban munkatársaink, akik szaktudásukkal, lelkesedésükkel nap mint nap támogatják az üzlethálózatunkat, raktárainkat és azon dolgoznak, hogy a dm egy folyamatosan fejlődő, innovatív cég legyen. Téged keresünk, ha érdekelnek a termékeink és szívesen dolgoznál olyan környezetben, ahol a munkatársak jól érzik magukat. A dm-nél a hét legtöbb napján távmunkában dolgozhatsz, valamint mentorral kísért betanulást biztosítunk. Éld meg másképp a munkát a dm-nél!

Beszerzési gyakornok

(minimum 6 hónap határozott időtartamra)

Feladatok

  • A beszerzési osztály napi munkájának támogatása
  • Aktivitások, promóciók, kuponok utólagos elszámolása, kiértékelése
  • Statisztikák készítése
  • Adminisztrációs és ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányokat
  • Legalább középfokú német nyelvtudást
  • Heti 35-40 óra munkavégzést
  • Felhasználói szintű MS Office ismereteket (Excel, Word, PowerPoint)
  • Adminisztrációs feladatok iránti érdeklődést és monotonitástűrést
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzést
  • Feladatok priorizálását és határidőre történő teljesítését
  • Hajlandóságot rendszerekben történő munkavégzésre

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatásokat: alapbér + béren kívüli juttatás, továbbá egyéb munkatársi kedvezmények (többek között dolgozói kedvezmény dm üzletben való vásárláskor, gyümölcsnap, ingyenes kávé, tea, víz, kedvezmény orvosi vizsgálatokra, egészségbiztosítás)
  • Hibrid munkavégzést: irodai és távmunka lehetősége egyaránt
  • Modern munkakörnyezetet: igényes irodai környezet, korszerű, magas minőségű technikai munkaeszközök (pl. laptop, headset, extra monitor, laptop emelő)
  • Támogató környezetet: nyitott és támogató vezetői hozzáállás, kellemes légkör, emberközpontú vállalati kultúra
  • Mentor programot: első naptól kezdve mentor segíti új munkatársaink betanulását és beilleszkedését
  • Fejlődési lehetőséget: német nyelvtanulás támogatásával és képzésekkel segítjük munkatársaink szakmai és személyes fejlődését
  • Munkába járás támogatását: céges busz, helyközi utazás 100%-os támogatása vagy jogosultság esetén saját gépkocsival történő bejárásnál 30 Ft/km támogatást adunk
  • Céges programokon, sporteseményeken való részvételt

Cégnév: dm Kft.