Mind-Diák Szövetkezet

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni.

Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek!

Beszerzési gyakornok

Feladatok

  • Beszerzési csapat munkájának támogatása
  • A cég saját rendszereinek megismerése, majd használata
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, szerződéskötés, kifizetések kezelésének támogatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, Excel riportok készítése, adatbázisok kezelése
  • Kifizetési folyamatok támogatása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Erős Excel tudás
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat

Munkaidő

  • Hétköznaponként minimum 30 óra vállalásával
  • Rugalmas beosztás

Amit kínálunk

  • Br. 2000 forint/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú lehetőség

Előnyök

  • SAP ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet