Beszerzési csoportvezető

Leírás

Multinacionális partnercégünk részére keresünk agilis, tapasztalt Beszerzési csoportvezető munkatársat.

Feladatok

  • Felelős az összes beszerzési, beszállítási, termelési anyagellátási; vámügyi, és készletellenőrzési tevékenységért
  • Biztosítja a folyamatos anyagellátást a termelés részére
  • Aktív szerepvállalás a kritikus anyagok felkövetésében , eszkalációs meetingek levezetésében az adott team területén
  • Felügyeli a beszállítói megrendeléseket és a pótalkatrészek mozgásának nyomon követését a teljes ellátási lánc folyamán
  • Első szintű eszkalációs pont az anyagbeszerzési és anyagellátási kérdések, problémák esetén
  • Felelős a vezetőség számára időszakos riportok biztosításáért
  • Beszállítók kiválasztása, beszerzési folyamatok fejlesztése és nyomon követése

Elvárások
  • Felsőfokú közgazdász végzettség
  • Minimum 5 év anyagellátási területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat/attitűd
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ellátási lánc menedzsment ismeret, beszerzési tapasztalat
  • Üzleti és pénzügyi ismeretek
  • Vevőkezelésben szerzett tapasztalat
  • Szervező- és priorizálási készség, határozottság
  • Rugalmas, jó stressztűrő képesség

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Home office lehetőség
  • Távolról érkezőknek lakhatási/letelepedési támogatás
  • Szakmai tréningek, továbbképzések
  • Karrier és fejlőséi lehetőség

Munkavégzés helye

Pécs

Cégnév: Trenkwalder Kft