Feladatok

Nemzetközi vegyipari cég számára keresünk új kollégát.
Feladatok:
  • beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  • termékmenedzserek munkájának támogatása
  • készletfigyelés, készletkezelés
  • beszállítói számlák kezelése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • SAP használatában szerzett gyakorlat
  • kereskedelmi és/vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

főállású munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés, stabil vállalati háttér, angol nyelv napi szintű használata, versenyképes juttatási csomag

Fényképes önéletrajzzal
Cégnév: ASTON PROFESSION KFT.