Beszállítói minőségügyi mérnök

Leírás

Autóipari gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat minőségügyi területre

Feladatok

  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén beszállító informálása
  • Beszállított termelési anyagokért való teljes körű felelősség
  • Beszállítói teljesítmények értékelése
  • Válogató/ utómunka cégek koordinálása
  • Folyamatoptimalizálás és problémamegoldás
  • Beszállító cégek látogatása
  • Beszállítói auditok lebonyolítása
  • Társosztályokkal, gyártással való szoros együttműködés

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, proaktív fellépés
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás

Munkavégzés helye

Győr

Cégnév: Trenkwalder Kft