Feladatok:

  • Munkavállalók be és kiléptetése, a munkaszerződések elkészítése, azok munkakörváltozáskori felülvizsgálata, módosítása, munkáltatói igazolások, kilépéskori igazolások kiállítása, postázása
  • Bérek és egyéb juttatások számfejtése, fix összegű és százalékos levonások, egyéb juttatások, bérpótlék, túlmunka, jutalom, prémium összegének figyelembevételével; a gazdasági szervezetet terhelő befizetések összegének megállapítása; bevallása, utalásra átadása
  • Az elektronikus munkaidőnyilvántartó rendszer kezelése ( alapadatok kezelése, időadatok kontrollálása, javítása, tanácsadás és tanácsadás a boltokban;
  • TB kifizetőhelyi teljes ügyintézés. (táppénz, anyasági ellátások számfejtése, bevallások, elszámolások,kimutatások készítése).
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal (NAV, TB szervek,Statisztikai Hivatal)
  • Szoros együttműködés és rendszeres, napi szintű kapcsolattartás a németországi, központi Személyügyi osztállyal

Elvárások:

  • Legalább középfokú OKJ-s Bérügyintéző és Tárdadalombiztosítási ügyintéző végzettség
  • Releváns, AKTÍV szakmai tapasztalat a bérszámfejtés és TB ügyintézés területén
  • A magyar munkajogi és társadalombiztosítási szabályok ismerete
  • MS-Office felhasználó szintű használata
  • Önálló, lelkiismeretes munkavégzés, rugalmasság
  • Német nyelv használata előny

Kínálunk:

  • Családias légkör, fiatalos csapat
  • Cafeteria juttatás
  • Kihívásokkal teli munkakör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Munkavégzés helye:

Budapest 1117, Prielle Kornélia utca 8/A.

Kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, belépési dátum és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.