Miért válassz minket?

  • A tanfolyam elvégzése után rögtön munkába is állhatsz bérszámfejtő asszisztensként (a képzés munkaidőben kerül megszervezésre, időtartama kb. 10 munkanap)
  • Folyamatosan képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk komoly fejlődési és előrelépési lehetőség vár rád
  • Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokat
  • Munkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan vesszük
  • Az ügyfelek sokrétűségéből adódóan változatos feladatokkal és szakmai kihívásokkal találkozhatsz

Bérszámfejtő asszisztensként az alábbi feladatok ellátásával bízunk meg téged:

  • A csoportvezető által beosztott munkaütemezés szerint a bérszámfejtés segítése, előkészítése
  • Bérrel kapcsolatos adóbevallások készítése
  • Be- és kilépő dolgozókkal kapcsolatos adminisztráció
  • Év végi feladatok, nyilatkozatok, SZJA bevallás készítése

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Pénzügyi, HR, vagy közgazdász főiskolai, egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szinten ismered és hatékonyan használod az MS Excel programot
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes
  • Ha angolul is jól kommunikálsz, előnyt élvezel az elbírálásban

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet, amit a "Jelentkezem" gomb segítségével küldhetsz el, a tárgy mezőben a "Bérszámfejtő program" megjelöléssel.