Synergy Construction Hungary Kft.

Bérszámfejtő

A Synergy Construction Hungary Kft. egy gyorsan növekvő, nemzetközi építőipari cég, erős háttérrel rendelkezik és jelenleg is számos nemzetközi projektben vesz részt. Büszkék vagyunk eddigi sikereinkre és egyedülálló csapatunkra, akiknek nagyszerű eredményeinket köszönhetjük.

További információ: syncons.eu

Főbb feladatok, munkák:

  • Jelenléti adatok rögzítése, havi bérszámfejtés, társadalombiztosítási feladatok ellátása, havi zárás, bevallások elkészítése és benyújtása, jelentések készítése
  • A munkavállalók be/kilépéséhez és a munkaviszony megszüntetéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • A munkavállalók segítése és támogatása, kérdéseik megválaszolása (jövedelemigazolások és egyéb foglalkoztatási igazolások elkészítése, munkajogi segítségnyújtás).
  • Egyéb, munkavégzésre irányuló jogviszonyok elbírálása, díjazás elszámolása, adatszolgáltatás
  • Adókedvezmények kezelése és nyilvántartása
  • Jelentéstétel a vezetőség felé
  • Együttműködés társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • A bérszámfejtés és a tb-ügyintézés területén szerzett képesítés/gyakorlat
  • A Wizuál Bér/ Kulcs-Soft bérszámfejtő program ismerete előnyt jelent.
  • Pontosság, megbízhatóság, proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs-,problémamegoldó és együttműködési készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (az interjúk angol nyelven zajlanak)
  • Megváltozott munkaképességű személyek önéletrajzát is várjuk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, segítőkész, multikulturális csapat
  • Üzleti telefon, laptop
  • Hosszú távú munkalehetőség
Cégnév: Synergy Construction Hungary Kft.