Bérbeadási ügyintéző

Szeretnéd összekötni munkádat az autók iránti szenvedélyeddel? Bírod a pörgést és még ekkor sem veszted el a fonalat?
Nemzetközi autókölcsönző cég magyarországi képviselete keres ügyfélszolgálati területre munkatársat repülőtéri kirendeltségére.

Főbb feladatok, munkák

A munkakör célja ügyfeleink maradéktalan megelégedésére törekvő kiszolgálása a Hertz-től elvárt legmagasabb színvonalon, ide értve a gépkocsik átadását illetve visszavételét az ügyfelektől.

Főbb feladatok:

  • Bérleti szerződések kezelése,
  • esetenként autók mozgatása,
  • az autók állapotának ellenőrzése a bérletre való felkészítés során.

Nálunk kamatoztathatod aktív értékesítési tudásod, sőt ez szinte elengedhetetlen.

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, forda beosztásban (15 munkanap-15 szabadnap)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Tudj és merj is ügyfelekkel kommunikálni
  • Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel
  • Angol nyelvtudásod legyen középfokú aktív kommunikációképes
  • Ne félj önállóan döntést hozni
  • Légy magabiztos Office használó
  • Rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Érdekeljenek az autók, szeresd a pörgést
  • Rendelkezz legálabb 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Ha jó kapcsolatépítési és kapcsolattartási tulajdonsággal bírsz
  • Ha jó konfliktuskezelési és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Ha rugalmas vagy, és nem félsz a változásoktól és tudsz is alkalmazkodni hozzájuk
  • Szeretsz, és tudsz is csapatban dolgozni
  • Ha gyorsan felismered az adott helyzeteket, és ítélőkészséged segítségével meg is tudod oldani azt

Amit kínálunk

  • Megbecsülés
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Munkába járási költségtérítés
  • Kedvezményes autóbérlés
  • Cipővásárlási támogatás
  • Bónuszok
  • Külföldi jutalom „kirándulások”, mindezért még napidíjat is kapsz
  • Elegáns Hertz formaruha, amit a cég biztosít
  • Szép és modern berendezésű iroda
  • Kitűnő csapat
  • Csapatépítő rendezvények, kirándulások
  • Autók, pörgés, fejlődés és jó hangulat minden mennyiségben.

Így dolgozunk mi:
A betanulásod követően irány a mély víz, ahol az addig megszerzett tudásod fogod tudni kamatoztatni, persze a kezed itt sem engedjük el. Folyamatosan megismered a cég működését, és közben sokat fogsz kérdezni, amit el is várunk! :)
Fél éven belül át fogod látni a cég ezen területét, önállóan megkötött bérleti szerződések gazdája leszel, és a csapat pedig büszke lesz Rád!

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatold fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével, és számíts kollégáink megkeresésére.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
Cégnév: Mercur Rent a Car Kft.