Több mint 15 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport

keres tapasztalt új kollégát budapesti csapatába, mint

Bér és Társadalombiztosítási ügyintéző

Feladatok:

  • Munkabérek és társadalombiztosítási ellátások számfejtése, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és a TB-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése és aktualizálása
  • Projektvezetők által kért adatszolgáltatások elkészítése
  • Folyamatos együttműködés a projektvezetőkkel, ügyfelekkel, irodákkal és kollégákkal
  • Munkáltatói igazolások elkészítése, a hatóságok részére adatszolgáltatás elkészítése, letiltások kezelése
  • A hozzátartozó területek bérszámfejtésének előkészítése (leadott jelenléti ívek átnézése, jogszabályoknak való megfelelőség ellenőrzése)
  • Bérszámfejtés és annak ellenőrzése a területek projekt vezetőivel, valamint az utalási lista elkészítése
  • Statisztikai jelentések készítése
  • TB szolgáltatások elszámolása, az ehhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • Legalább középfokú releváns végzettség
  • Mt. vonatkozó paragrafusainak és TB jogszabályoknak alapos ismerete és alkalmazni tudása
  • Nexon Berenc bérszámfejtő program ismerete
  • 3-4 év bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Oktatások, képzések
  • Fiatalos, mindig vidám csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Váci út 49.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a wf811229@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu  e-mail címre és felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Cégnév: Work Force Kft.