Feladatok

    • Kevert italok, kávék készítése az InterContinental márka sztenderdjei szerint
    • Önálló munkaszervezés a bárpultban
    • Készletezés, leltározás
    • A bárpultnál ülő vendégek kiszolgálása
    • Számlázás, fizettetés

Elvárások

Jelentkezz, ha:

    • Szakmai középfokú végzettséggel rendelkezel
    • Az adott munkakörben szerzett leglább 1 éves szakmai tapasztalatod van
    • Ismered és használod a különböző koktélkészítési technikákat
    • Átfogó, alapos italismereted van
    • Erős középfokú aktív angol nyelvtudásod van, beszélgetni tudsz a vendégekkel és ajánlani tudod nekik az italokat
    • Nyitott, kommunikatív személyiség vagy

Előnyt jelent

    • Szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

    • Heti 40 órás munkarend (különböző műszakokban)
    • Jelentős mértékű egyéb juttatások:
    • 13. havi bér
    • kafetéria
    • térítésmentes személyzeti étkezés
    • dolgozói rendezvények
    • munkaruha
    • Változatos munka, igényes munkakörnyezet
    • Nyitott, befogadó, támogató munkahelyi légkör és csapat
    • Fejlődési lehetőség, képzések, tréningek (általános és szakmai)
    • Karrierépítési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Ha az állás felkeltette a figyelmedet, küldd el fényképes önéletrajzodat a 'Jelentkezem' gombra kattintva!

Cégnév: Intercontinental Budapest Kft.