Feladatok

  • Az Ügyfélszolgálatra érkező bejövő hívások és online megkeresések kezelése
  • Az Ügyfelek igényeinek megismerése, maximális kiszolgálása és a számukra legjobb megoldás megtalálása
  • Az Ügyfélkérdések és kérések gyors és precíz megválaszolása, megoldása
  • Több rendszerben történő munkavégzés, a hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Gördülékeny és hatékony kapcsolatteremtés az Ügyfelekkel és minőségi kommunikáció biztosítása
  • Ügyfélelégedettségi felmérésben történő részvétel

Elvárások

  • Telefonos ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben szerzett néhány éves tapasztalat (de ha pályakezdő vagy, és szívesen dolgoznál ügyfélszolgálati területen, akkor is várjuk a jelentkezésedet).
  • Magabiztos számítástechnikai alapismeretek
  • Ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság az újra, tanulási hajlandóság
  • Csapatszellem

Előnyt jelent

  • Pénzügyi/hitelezési területen szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér, havi és éves bónusz, cafetéria, munkavállalói kedvezmények
  • Hangulatos, jó elhelyezkedésű iroda Budapest szívében, a Nyugati térnél, de a betanulást követően heti 2 nap home office-ra is van lehetőség
  • Barátságos Vezetők és támogató Kollégák
  • Családbarát vállalatként sokat teszünk a munka és a magánélet egyensúlyának megőrzéséért

Céginformáció

A Magyar Cetelem Zrt. a BNP Paribas csoport tagjaként 1996 óta van jelen Magyarországon. A BNP Paribas az euró-zóna második legnagyobb pénzügyi csoportja, valamint a világ első 8 legnagyobb pénzügyi csoportjának egyike. A lakossági fogyasztási hitelezési tevékenységre specializálódva, az áruhitelezés területén Magyarország egyik piacvezető vállalata vagyunk.

Családbarát vállalat vagyunk. 2022-ben elnyertük a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom által alapított Családbarát Vállalat különdíját pénzügyi kategóriában, valamint a Magyar Családbarát Központ által odaítélt Családbarát Munkahely minősítést is.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed fényképes szakmai önéletrajzod a munkakör és fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A kiválasztott pályázótól a felvételi eljárás részeként bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatását kérjük.

Cégnév: Magyar Cetelem Zrt.