Feladatok

  • Befektetési alapokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Tranzakciók ellenőrzése, rögzítése
  • Értékpapír- és pénzszámla egyenlegek egyeztetése
  • Értékpapírok transzferálása, banki utalások megadása
  • Befektetési jegyek forgalmazási adatainak feldolgozása

Elvárások

  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás előny
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás
  • Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk

  • CEE régió vezető alap- és vagyonkezelői csoportjának munkájában történő részvétel
  • Tapasztalatszerzési és szakmai fejlődési lehetőség
  • Értékpapírnyilvántartó-rendszerek használatában szerezhető tapasztalat
  • Sikeres, motivált csapat, lendületes, fiatalos közeg
  • Versenyképes fizetés
Cégnév: Erste Alapkezelő Zrt.