Feladatok

Feladatok:
• autóvillamossági szerelői és diagnosztikai feladatok színvonalas és gyors elvégzése,

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budakeszi, Budaörsi köz 2.

Elvárások

Elvárások:
• középfokú szakképesítés
• precizitás, pontos munkavégzés
• kiemelkedő problémamegoldó készség
• terhelhetőség
• 1-2 éves diagnosztikai tapasztalat
• ügyfélközpontú szemlélet, pontos, módszeres, nyugodt személyiség

Előnyt jelent

* Opel szervizben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

• fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzés
• megbízható, stabil vállalati környezet
* jó hangulat, családias légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

  • 30 éves múlttal, stabil háttérrel rendelkező Márkakereskedésünk, folyamatosan bővülő csapatába keresünk új munkatársat!

Örülünk, ha felkeltettük érdeklődését. Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.
Cégnév: INTERAT Kft.