Feladatok

  • Telematikai rendszerek telepítése, konfigurálása
  • Rendszerek hibadiagnosztikája és javítása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció a rendszerek működésével kapcsolatban
  • Együttműködés a fejlesztői és értékesítési csapattal az új technológiák bevezetésében
  • Járművek CAN hálózatának feltérképezése
  • Gyári minőségű telepítés

Elvárások

  • Több éves tapasztalat az autóvillamossági szerelés területén
  • Tapasztalat Telematikai rendszerek telepítése
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeret
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
  • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Csapatban való együttműködés
  • Jogosítvány - gépkocsi - vezetői tapasztalat!

Előnyt jelent

  • Teljes elhivatottság a szakma iránt
  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött munkaviszony
  • Különféle diagnosztikai műszerek, berendezések ismerete
  • Alapszintű elektronikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Előre lépési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Szerszámok biztosítása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, támogató csapat

Céginformáció

Cégünk, a PetTrack Zrt., elismert szereplője a telematikai megoldások piacának. Dinamikusan növekvő csapatunkba keresünk egy tapasztalt autóvillamossági szerelőt, aki különösen jártas telematikai rendszerek telepítésében és kezelésében.

Amennyiben szeretnél családias csapatunk tagja lenni, szakmai tudásoddal járulj hozzá vállalkozásunk további sikereihez és jelentkezz hozzánk!
Cégnév: PetTrack Zrt. Kft.