BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk GPS alapú flottakövetés, flottahatékonyság-optimalizálás területén működő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cég.
Náluk minden kolléga fontos tagja a gépezetnek, figyelnek arra, hogy kellemes és segítő légkört teremtsenek, hogy te is jól érezd magad!

Kollégáik mindegyike segítőkész csapatjátékos, így a magas szakmai felkészültség mellett a hangulat is szuper. A piaci igények kielégítése érdekében, folyamatosan lépést tartanak a szakma fejlődésével és kihívásaival, így remek lehetőség náluk dolgozni, mind junior, mind a tapasztaltabb kollégáknak is!

Most hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Autóvillamossági szerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • GPS alapú nyomkövetők és járművédelmi rendszerek és azokat kiegészítő perifériák telepítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség és / vagy gyakorlati tapasztalat
  • Legyél megbízható, precíz, kitartó, érdeklődj az autók iránt és legyen kézügyességed
  • Legyen jogosítványod (B kategória elég)

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges gépjármű használat
  • Versenyképes, kiszámítható fix bérezés
  • Motiváló premizálási módszer
  • Ingyenes angol képzés
  • Munkaruha
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Összeszokott, jó csapat, szuper jófej főnökökkel - akiktől bármikor kérdezhetsz
  • Jól felszerelt műhely, kulturált munkakörnyezet
  • Ha szeretsz utazni, akkor vidéki szereléseik alkalmával bejárhatod az országot
  • Közös programok: grillezések, mozizások, sportos programok
  • Ingyen kávé és tea
  • Gyümölcsnap
  • Szolgáltatásaikat, eszközeiket alkalmazotti kedvezménnyel veheted igénybe

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nyelvtudás nem szükséges, csak előny

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Autóvillamossági szerelő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, 18. kerület, illetve Magyarország területe
  • Munkaidő: 1 műszakos munkarend, heti 40 óra
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.