Vezető haszongépjármű és autóbusz gyártó cég keres autószerelőt, autóvillamossági szerelőt Fótra.

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha tudod vállalni, hogy 1 műszakos munkarendbe kell majd dolgoznod
  • Amennyiben rendelkezel szakirányú végzettséggel és számítógépes ismeretekkel
  • Ha van minimum 3 éves releváns tapasztalatod

Mi jelent előnyt számunkra?

  • Ha van szakmaspecifikus számítástechnikai ismereted
  • Amennyiben rendelkezel C, D, E kategóriás jogosítvánnyal
  • Ha angol és/vagy német nyelven kommunikálsz
  • Ha van járműdiagnosztikában szerzett tapasztalatod

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Alapbéred mellett Cafeteria és egyéb juttatásokban lesz részed
  • Utazási támogatást nyújtunk a munkába járáshoz

Milyen feladataid lesznek?

  • Átvizsgálod, javítod, karbantartod és műszeres diagnosztikát végzel tehergépjárműveken
  • Dokumentálod a munkalapokat és garanciális munkalapokat
  • Gyári utasítások szerint, szakszerűen elvégzed a javításokat, majd jelented az egyéb hibákat, hiányosságokat és alkatrészszükségleteket

Hol fogsz dolgozni?

  • Fóton
Cégnév: Starjobs Magyarország Kft.