Feladatok

  • Gépjárművek javítása, karbantartása
  • Műszaki vizsgára felkészítése
  • Gépjármű időszakos szervizelés, felülvizsgálat
  • Műszaki vizsgára történő felkészítés, állapotfelmérés
  • Futóműállítás
  • Új gépkocsik átadás előtti felkészítése

Elvárások

  • Minimum "B" kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú képzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség terhelhetőség
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Autóelektronikai szerelésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég
  • Kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Teljesítmény alapján járó jutalék
  • SZÉP kártya juttatás a próbaidő letelte után.

Céginformáció

A Magisz Kft. BMW Partnerként több mint 20 éve sikeresen tevékenykedünk a gépjármű szektorban, az ország keleti régiójában Debrecenben és Nyíregyházán. Személygépkocsi, motorkerékpár márkakereskedésből, illetve márkaszervízből szolgáljuk ki ügyfeleinket. Végigkísérjük őket azon az úton, amelyen saját maguk is megtapasztalhatják a vezetés élményét – így téve az autósokat és motorosokat szaktudásunk segítségével a BMW / MINI márka lelkes rajongóivá.

Színvonalas és motivált csapatunk támogatására munkatársat keresünk Debrecenbe azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW / MINI márka rajongóivá!

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli.

Bízunk benne, hogy találkozunk!

Cégnév: BMW Group Partner