Feladatok

Haszongépjárművek javítása és karbantartása. Hatósági műszaki vizsgára történő felkészítése.

Elvárások

  • szakirányú autószerelői végzettség
  • haszongépjármű javításban szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • magára és munkakörnyezetére igényesség
  • kreativitás

Előnyt jelent

  • autóbusz javításban szerzett tapasztalat
  • autódiagnosztikai ismeretek

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • teljes munkaidős bejelentés
  • azonnali munkakezdési lehetőség a jelentkezés elbírálását követően
  • egyműszakos munkarend, munkaidő: 7:00-től - 16:00 óráig
  • hosszú távú stabil és biztonságos vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Weekendbus Közlekedési Zrt. az autóbuszos személyszállításban 34 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú társaság. Menetrend szerinti tömegközlekedési járatokat üzemeltetünk Budapest-Csömör és Pécel térségében a helyközi valamint a helyi közlekedésben.
Társaságunk központi telephelye Budapest 10. kerületében van, ahol a járművek folyamatos javítását, karbantartását végezzük saját szervizünkben. A korszerű, tisztán elektromos Ikarus autóbuszaink töltése is a telephelyen található elektromos töltőállomáson történik.
Cégnév: WEEKENDBUS Zrt.