Feladatok

A SPIRIT AUTO Kft. zalaegerszegi telephelyére, azonnali kezdéssel új munkatársat keres, autószerelő munkakörben!

- Munkalap alapján a javítási feladat gyors és szakszerű elvégzése
- Legújabb Skoda, Volkswagen, Audi, Seat, Cupra személygépjárművek általános szervizelése, javítása
- Általános szervizelési folyamatok elvégzése új autók esetében
- Használt autók esetén konkrét hibakeresés, feltárás és javítás

Elvárások

- Szakirányú műszaki végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek
- Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
- Önálló munkavégzési képesség

Előnyt jelent

- Szakmai tapasztalat
- Terhelhetőség

Amit kínálunk

- Teljes munkaidős, hosszútávú munkalehetőség
- Bruttó 600.000 Ft-os bér
- Munkavégzés világszínvonalú technológiával
- Klimatizált hűtés, fűtés a munkaterületen
- Fizetett szabadság, fizetett túlóra
- Nem egy gyár vagyunk, a közvetlen vezetőddel egyeztetve Ti szabjátok meg, hogy a munka menete miként zajlik a mindennapokban
- A célunk, hogy egy inspiráló és kiszámítható munkahelyi környezetet hozzunk létre, ahol mindannyian jól érezzük magunkat
- Munkaruházat
- Belső vásárlási kedvezmény
- Folyamatos fejlődési lehetőség, továbbképzés

Céginformáció

A SPIRIT AUTO Kft. 2017 óta működő, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég, mely új és használt autó eladással, autó bérbeadással, lízinggel, flottaoptimalizálással és teljeskörű szervizszolgáltatással foglalkozik.

A Jelentkezem gombra való kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!
Cégnév: SPIRIT AUTO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.